Pomysł udziału w 5 już edycji Lublin Pop-Up Shop zrodził się z inicjatywy jednej z bliskich mi osób, która przesłała mi link do wydarzenia na facebooku. Jechać, nie jechać ? W ciągu kilkunastu sekund wiedziałam, że muszę tam być. Zostało pięć dni, a ja zastanawiałam się w co się ubiorę, sprawdzając co jakiś czas prognozę pogody. Ostatecznie wybór padł na kombinezon H&M i ramoneskę Reserved. Kocham kombinezony; to rzecz, w której czuję się komfortowo i atrakcyjnie.

Nie byłabym sobą nie mając na głowie kapelusza. Ponad rok temu wymieniłam się z młodszym bratem; już nawet nie pamiętam, co dałam w zamian; ale ja dostałam wymarzony, czarny kapelusz. Stworzony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

kombinezon – H&M

ramoneska – Reserved
pierścionek – Orsay
Lublin Pop-Up Shop to największe wydarzenie modowe na Lubelszczyźnie, w trakcie którego młodzi projektanci mają okazję zaprezentować swoje produkty. Chętni mogą porozmawiać z twórcami ciekawych pomysłów oraz bezpośrednio od nich nabyć daną rzecz.
Wystawców było ponad trzydzieści. Moją uwagę szczególnie zwrócił projekt CASAlinga makes! To świetnie wykonane naszyjniki z kamieni śródziemnomorskich. Ale to nie wszystko! CASAlinga makes to również ciekawie wyglądające kuferki czy kolczyki. Wszystko tworzy Pani, którą możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Jeśli cenicie sobie oryginalność, to koniecznie polubcie stronę na Facebooku.

Targi mody i designu w Lublinie to również możliwość udziału w warsztatach m.in ,,Warsztaty medialne dla projektantów mody i młodych przedsiębiorców” prowadzone przez dziennikarkę Monikę Sawkę.
,,Trendy skrojone na miarę”, które poprowadziła autorka pierwszego w Polsce bloga poświęconego badaniom trendów w zakresie sztuk projektowych Agnieszka Polkowska.
Jak również warsztaty ,,Świadome budowanie swojego wizerunku w oparciu o analizę kolorystyczną i określenie typu sylwetki” prowadzone przez Magdalenę Zozulę, obecnie związaną z Lubelską Szkołą Sztuki i Projektowania.

Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję tego modowego wydarzenia.