d12
Lato to naprawdę wyjątkowa pora roku. Gorące dni, słodkie noce, powietrze z niesamowitą wonią oraz najrozmaitsze dźwięki. To czas, w którym powinniśmy być pełni energii i który musimy dobrze wykorzystać!

Błogie lenistwo?

 

Jeśli myślisz, że wakacje, to tylko czas codziennych imprez do rana, a później długiego spania w dzień, to jesteś albo desperatom nie mającym pomysłu na ciekawe spędzanie czasu, albo okropnym leniem! Kilka tygodni wolnych od zajęć szkolnych to najlepsze, co może nam się przydarzyć w ciągu roku. To właśnie teraz możemy robić to, na co mieliśmy ochotę już od dawna : )


d1 d2 d3 d4

Zostaw technologie w tyle


Telefon, laptop, portale społecznościowe … a gdyby tak wszystko to schować w jakimś zakamarku w pokoju? Zapomnieć, chociaż na tydzień. Czy to w ogóle jest wykonalne? Sama się nad tym ostatnio zastanawiam. Ile bym wytrzymała, wiedząc, że ktoś może potrzebować się ze mną pilnie skontaktować. Ale z drugiej strony, poczucie, że przez tydzień nic nie muszę, poświęcam się sama sobie, wyciszam organizm. Plaża, książka, wypad w góry? Może warto jest jednak z czegoś zrezygnować by móc należycie odpocząć.

d3524 d3467 d325 d212
Mam czas, ale nie wiem co dalej


Zaplanuj dzień! Niech każdy wygląda trochę inaczej od poprzedniego. Ja wstaje codziennie rano, idę biegać i czuję się po tym moim rannym maratonie od razu lepiej. Eksperymentuje z koktajlami owocowymi, które sama sobie przygotowuje na śniadanie. To zdrowe, ale także niesamowicie syte, dostarcza organizmowi niezbędnych, odżywczych składników. Wakacje są od tego, aby testować różne smaki!
Słuchaj dużo dobrej muzyki. Moja playlista na dzień dzisiejszy to najnowsza płyta Florence + the Machine. Wypad rowerem i ulubiony kawałek … hmm, w sumie trudno wybrać, bo całość jest niesamowicie bogata muzycznie. Skrzypce, trąbki, harfa, organy, wiolonczela, flet mieszają w głowie.


Zwiedzaj! Tyle teraz ciekawych wystaw, znajdź coś dla siebie . Może obrazy, zdjęcia bądź rzeźba. Również możesz spróbować w inną stronę. Przecież mamy FESTIWALOWE LATO! Więc możesz poszaleć ze stylizacją, bo w końcu tam mamy nieograniczoną wolność w wyrażaniu siebie. To co może doporowadzać Twoją mamę, babcię do omdlenia, tu na fetiwalu, przejdzie bez większego echa 🙂
A gdy przychodzi wieczór, niebo jest pełne gwiazd to ja najcześciej siadam na huśtawce z kubkiem herbaty i słucham dźwięków nocy. To mega uspokaja i później całą noc przesypiam spokojnie.
Baw się, rób kreatywne rzeczy i wypoczywaj. To od Ciebie zależy, jak te wakacje spędzisz 😉

d22 d123 d34 d66 d5265 d3425 d122 d1234 d23 d544

Do zobaczenia niebawem!
ZDJĘCIA – KLAUDIA
Sukienka – RESERVED  Kurtka – RESERVED  Buty- VICES