DSC03583
Dziękując za nominację do Liebster Blog Award, która jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną pracę”, odpowiadam na 11 pytań.  Myślę, że dzięki temu wywiadowi, dowiecie się o mnie czegoś więcej i mam nadzieję, że jeszcze z większą chęcią, będziecie odwiedzać tę stronę. Do zobaczenia niebawem. 
 
1. Czy zamierzasz kiedyś zamienić swojego bloga w vloga? 
Już przy tworzeniu bloga był taki zamysł, aby prowadzić również swój kanał na youtubie. Rozważałam taką opcję, jednak ostatecznie doszłam do wniosku, że jeśli zaczęłabym to robić, to chciałabym, aby wyglądało to jak najbardziej profesjonalnie. Na pewno potrzebowałabym kogoś do pomocy. Jeśli na mojej drodze pojawi się ktoś, kogo pasją jest montaż, kto choć trochę interesuje się modą oraz prowadzi ciekawy tryb życia to niewykluczone, że rozpoczniemy jakieś wspólne działania. 
2. Czy Twoi znajomi wiedzą o blogu? Jak zareagowali kiedy się dowiedzieli?
Moi najbliżsi znajomi bardzo mnie wspierają, za co z całego serducha im dziękuję 🙂 Jest mi bardzo miło, kiedy po zamieszczeniu notki, piszą do mnie prywatne wiadomości z lawiną cudownych słów i komplementów. Jest to niesamowicie miłe i motywuje do dalszej pracy. 
Wyjątkowo mam w swoim gronie mega przyjaciela, na którego obiektywne zdanie zawsze mogę liczyć. Czasami wysyła mi jakieś inspiracje czy pomysły, które później staram się wykorzystać. Poza tym, też interesuje się high fashion, często śmiejemy się, że mamy to już we krwi, jak brat i siostra.
3. Skąd czerpiesz inspiracje?
Inspiracje czerpie ze wszystkiego co mnie otacza. Czasami idę ulicą i zobaczę coś co zwróci moją uwagę i już rodzi mi się w głowie pomysł jak to mogę wykorzystać. Poza tym czytam dużo innych blogów, tych bardziej i mniej znanych. 
Jestem ogromną fanką vloga Radzki i bloga CharlizeMystery, cenię też Sanna’s Land Of Illusion. 
4. Gdybyś mogła zrobić jedną rzecz bez konsekwencji co by to było?
Nie chciałabym się ograniczać do jednej rzeczy w przypadku, tego co chciałabym zrobić. A chciałabym udać się w niebezpieczną podróż, aby poznać świat z innej perspektywy. Z perspektywy wojny, bólu, cierpienia i głodu. Żyjąc w świecie prawie idealnym, nie doceniamy tego, co mamy na co dzień. Bo mogę się mądrzyć, teraz i tu, nie widząc niczego na własne oczy i nie czując tragedii jaka otacza zwykłych ludzi, a to nie w porządku. Taka podróż wiąże się z wieloma konsekwencjami … nie chciałabym narażać na ból mojej rodziny, gdyby coś mi się stało. 
5. Jakie masz nastawienie do świąt?
Uwielbiam święta! Boże Narodzenie, cały ten rytuał przygotowawczy to dla mnie coś niesamowitego! Bardzo cenię sobie ciepło rodzinne i jeśli ktoś chce mi je zaburzyć, to musi się liczyć, że później poniesie konsekwencje. 
6. Co najbardziej lubisz jeść?
Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo jest jeszcze tyle rzeczy, których nie próbowałam. Ale uwielbiam wszelakie słodkości i łakocie, więc nimi na pewno można mnie przekupić 😉
7. Gdzie najczęściej spotykasz się z przyjaciółmi (poza uczelnią)?
Z przyjaciółmi najczęściej widuję się w akademiku! 😀 Jest to bardzo hmm … ciekawe miejsce 😀 Moi znajomi lubią mnie tu odwiedzać. 
Większość moich bliskich znajomych jest porozjeżdżana po całej Polsce, więc nie widujemy się za często. Jak mam tylko okazję na spotkanie, to później, gdy nadchodzi czas powrotu,to w pociągu ryczę jak bóbr. 
8. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?
Nie mam ulubionej piosenki. Muzyka zawsze mi towarzyszyła w życiu. Słucham, tego co mi akurat przypasuje, często czerpie inspiracje z polskiego wydania Glamour. To nie tylko inspiracje modowe, ale właśnie muzyczne, filmowe czy książkowe. Irytuje się bardzo, kiedy ktoś pyta mnie o dany zespół, ja nie mam pojęcia kto to, co to i słyszę ,,Jak to? To ja cię nie znam”.  Meega mnie denerwują teksty w takim stylu, bo nie muszę słuchać tego, co wszyscy. Nie potrafię zdzierżyć rapu, ale nie oceniam ludzi go słuchających i nie patrzę na nich ,,z góry”. Nie powiem nic takiej osobie, co jest niestosowne i mogłoby ją urazić. Szanujmy się wzajemnie. 
A jeśli chodzi o to, co teraz króluje na mojej playliście to zdecydowanie jest to najnowsza płyta ,,Annoyance and Disappointment” Dawida Podsiadło, w której się zakochałam! Singiel ,,W dobrą stronę” jeeeej coś niesamowitego!  Serce ostatnimi miesiącami oddałam również Meli Koteluk i Florence the Machine.
9. Jak wyobrażasz sobie siebie za 20 lat?
Ojeeeej … za 20 lat, będę dobijać 40, przeraża mnie ta myśl. Jak siebie widzę? Na pewno nie chciałabym być zgorzkniałą kobietą, która ma na głowie tylko dom, męża, dzieci i żadnego życia towarzyskiego. Chciałabym móc dalej się rozwijać, bo uważam, że w każdym wieku można do czegoś dążyć, być kobietą aktywną i cieszyć się każdą chwilą, którą dostaje od życia.
10. Czemu akurat blogowanie jest twoją pasją?
Blogowania cały czas się uczę. Nigdy bym nie pomyślałam, że mogę się tym zajmować. Ale wszystko narodziło się w sercu radia, czyli studiu. To tam spędziłam ostatnie trzy lata. Tam poznałam świetnych ludzi! Tam spotkałam ,,moją Bukę”, która myślę, że miała duży wpływ na to, czym zajmuję się teraz. 
Dzięki blogowaniu mogę wyrażać siebie, mogę dzielić się z ludźmi tym, co mi się podoba, dawać im cząstkę mnie samej. 
11. Jakie jest Twoje największe marzenie? 
Zawsze się śmieje, że moja lista marzeń jest tak długa i że te marzenia ciągle się prześcigają, które jest tym pierwszym, piątym czy dziesiątym 😀 Marzenie na teraz, to nauczyć się szyć. Znaleźć w końcu czas, aby poświęcić go na warsztat. Dlatego jednym z prezentów pod choinkę w tym roku wiem, że na pewno będzie książka Anni Maksymiuk- Szymańskiej ,,Co za szycie!”