#muzyka
Zmieniałam ostatnio moją playlistę. Z Snapchata wiecie, że bardzo oddana jestem płycie ‚Annoyance and Disappointment’ Dawida Podsiadło i zespołowi The Dumplings. Ale chciałam się pochwalić moim nowym odkryciem jakim jest Julia Marcell i jej nowa płyta ‚Proxy’. Jest charakternie, błyskotliwie, przebojowo i z pomysłem! Wszystko zakorzenione mocno w klasyce rockowej i popowej alternatywy, czyli tak jak lubię. Zakochałam się też w poprzednich płytach tej wokalistyki. ‚June’ czy ‚Sentiments’ – niesamowite! Nie jestem w stanie podać Wam mojego ulubionego utworu, bo pozostaje wierna wszystkim! Teraz siedząc i pisząc notkę słucham ,,Maryanna” i mogę słuchać w kółko każdego utworu, doskonale wiedząc, że mi się nie znudzi. Jeśli lubicie sięgać po to, co niszowe, oryginalne i całkowicie oderwane od tego narzucanego Nam, codziennego chłamu, to myślę, że Julia Marcell jest zdecydowanie dobrym wyborem.
#film
Przypadkowo w jeden z marcowych weekendów stałam się fanką serii ‚Niezgodna, Zbuntowana i Wierna’. Teraz wiedząc, że wszystko jest adaptacją trylogii Veroniki Roth, zamierzam przeczytać wszystkie trzy części. Trochę nie po kolei, ale cóż, lepiej późno niż wcale.
#kobiece słabości
Moją słabością w tym miesiącu zdecydowanie jest … chleb bananowy. Udało mi się go wyprodukować, co jest mistrzostwem świata, bo nie jestem zbytnio zaprzyjaźniona z kuchnią : D Prosty w przygotowaniu, a smakuje niesamowicie. Od wczoraj wszyscy w domu się nim zachwycają!
#tak
ścięłam włosy. Może to nie jest jeszcze tak krótka długość, jaką bym chciała osiągnąć, ale jak na razie wystarcza mi zdecydowanie.
#goodbye
Mój zdjęciowy bałwanek niestety na dniach zostanie zamknięty w szafie. Tylko tę przerwę świąteczną spędzam na leniuchowaniu jeszcze w ciepłym okryciu. Bo nareszcie koniec zimy! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę!

Przy okazji chciałabym Wam życzyć Wesołych Świąt!!! Pełnych rodzinnego ciepła i miłości! Trzymajcie się cieplutko!

DSC04970 DSC04975 DSC04962 DSC04977 DSC05019 DSC04984 PicMonkey Collage DSC04988 DSC05021 DSC05017 DSC04978 DSC04998 — kopia DSC04993

ZDJĘCIA – DARIA IWANEK