DSC05582

#muzyka
Moim odkryciem tego miesiąca jest płyta ,,Kaktus” BOVSKIEJ! Magda Grabowska – Wacławek zdecydowanie stała się moją ulubienicą. Charyzmatyczna, z grzywką na grzybka, czerwonymi ustami i niszową muzyką. Również graficzka i ilustratorka, która łączy muzykę z plastyką. Obejrzyjcie koniecznie teledysk do utworu ‚Long Way’, który w 2014 roku był nominowany do nagrody YACH Film za najlepsze zdjęcia. Niesamowity!
#moda
Powrót lat 90!!! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę! Dżinsowe kurtki z naszywkami, skórzane ramoneski, sprane koszulki, luźne sukienki z odkrytym karczkiem, ciężkie, wojskowe buciory, męskie marynarki w rozmiarze XL, spodnie z wysoką talią, wytarte dżinsy, martensy i flanelowe koszule! Grunge – może niechlujny, ale mega wygodny i jak dla mnie seksowny, uwielbiam.
#book
Zupełnie przypadkowo sięgnęłam po książkę ,,Możesz uzdrowić swoje życie” Louise L.Hay. Wydana w latach 80 pozycja to kurs metod , w których autorka uczy sposobów rozwiązywania swoich lęków i napięć oraz trudności w stosunkach z otoczeniem. Ciekawym rozdziałem okazuje się być lista chorób i ich prawdopodobne przyczyny. Polecam zajrzeć do tej książki, jeśli borykacie się z jakimiś problemami zdrowotnymi, bądź znacie osobę, której owa pozycja może się przydać ; )
#szpinak
Kiedyś zmora mojego dzieciństwa. Teraz warzywo to stało się jednym z moich ulubionych. Bogate w składniki odżywcze, m.in witaminę C, K, E oraz witaminy z grupy B; jem najczęściej z makaronem.
#wiosna
Zawsze oscylowałam pomiędzy wiosną a jesienią – którą porę roku bardziej lubię … ostatnio utwierdzam się w tym, że chyba jednak wiosnę! To co mogę obserwować … wszystko budzące się do życia wywiera na mnie duże wrażenie! Ach i nareszcie można spędzać czas w ogrodzie! Ja na razie przez część weekendu majowego przycinałam, kosiłam i sadziłam nowe roślinki. Taka praca nie wiem, jak Was, ale mnie niezwykle odpręża.

*****

Do zobaczenia niebawem!

DSC05465

DSC05498

DSC05586

DSC05456DSC05513 DSC05590

ZDJĘCIA – DARIA IWANEK