#july INSPIRATIONS

Minął kolejny miesiąc, a ja przychodzę do Was z inspiracjami moich ostatnich tygodni, tym co zwróciło moją uwagę, chwyciło za serce i nie chciało puścić. 

DSC06627

#music
Zaczynając muzycznie mam do polecenia kilka naprawdę ciekawych smaków. Pierwszym z nich jest płyta Lany Del Ray ,,Honeymoon”,którą ,,katowałam” swego czasu. Jest nostalgicznie i melancholijnie. Romantyczne retro Lany mnie osobiście bardzo urzeka!
,,Błysk” zespołu Kasi Nosowskiej HEY to kawałki, które towarzyszyły mi szczególnie w czerwcu. Bardzo dużo na tej płycie konkretnych tekstów mówiących o chęci wyrwania się z nowoczesnego świata i odcięcia od informacyjnego szumu. Sporo również refleksji na temat przemijalności życia i chwilowości jego trwania. Podczas czasu, który spędzałam w szpitalu piosenki te stały się moimi ulubionymi smakami miesiąca.
Miłym odkryciem okazała się być francuska piosenkarka LOU DOILLON i jej druga płyta ,,Lay Low”. Każdy z kawałków śpiewany jest w języku angielskim. Jak Artystka powiedziała w jednym z wywiadów ,,Kocham francuski, jego brzmienie, francuską literaturę, teatr, ale ten język wymaga absolutnej precyzji. Od razu wiadomo też, czy mówisz o mężczyźnie, czy kobiecie, czy to fikcja, czy rzeczywistość. A ja lubię zostawiać ludziom pole do rozumienia moich historii na własny sposób. Angielski daje mi tę niejasność, niedosłowność”.
Jeśli chcecie spędzić wieczór w towarzystwie subtelnego brzmienia gitary i miejscami wręcz dziewczęcego głosu, to gorąco polecam Wam tę płytę!
I na koniec The Kills i ,,Ash&Ice”, czyli piąta już płyta tego rockowego zespołu. Jest oczywiście gitarowo, intensywnie, ale także brudno i seksownie. Chociaż w porównaniu do poprzednich płyt zespołu, ta jest zdecydowanie bardziej spokojniejsza i zachowawcza.

PicMonkey Collage1

#Natalia Siebuła
O tej Pani pierwszy raz usłyszałam od mojej Buki podczas nagrań programu radiowego. Opowiedziała mi trochę o Artystce z Radomia, twierdząc, że tworzy Ona coś niesamowitego dla kobiet, charakteryzującego się prostotą, z dużą dozą kreatywności.
Od chwili założenia instagram’a zaczęłam bacznie śledzić i przyglądać się pracy Pani Natalii, coraz bardziej zakochując się w jej projektach, które wydają się być niezmiernie delikatne, lekkie, a zarazem nieuchwytne. Tak wiele w tym wszystkim liryzmu, że nie sposób zapomnieć o rosnącej w siłę polskiej marce.
Polecam Wam gorąco Instagram nataliasiebula, na którym aż roi się od cudownych zdjęć, tak niezwykle kobiecych i skromnych, że nie można oderwać oczu! Jestem dumna, jak zdolną osobę zrodziła nam polska ziemia! Trzymam kciuki za cały team, życząc jak największych sukcesów!

PicMonkey Collage

#remont
Jak wiecie lipiec upłynął mi pracowicie. Remontując pokój, w którym mam nadzieje praca nad blogiem stanie się dla mnie czystą przyjemnością, chciałam podziękować za miłe słowa stegu_inspiredsniezka_farby oraz magnat_farby.
A Wam zostawiam trochę inspiracji i przyjemnie wyglądające miejsca pracy, jeśli planujecie w najbliższym czasie przeprowadzać jakiekolwiek małe remonty.

PicMonkey Collage2

DSC06652

Do zobaczenia niebawem!

5 Comments

Add Yours
 1. 1
  Stylowyslowotok

  Piękne inspiracje pokojowe 🙂 za każdym razem, gdy takie oglądam, mam ochotę wszystko reorganizowac, mimo że swoją przestrzeń do pracy urządzalam stosunkowo niedawno. Bardzo lubię czytać Twoje wpisy, wiec tym bardziej ucieszył mnie fakt, że mamy podobne gusta muzyczne 🙂 w Hey jestem zakochana od gimnazjum (o zgrozo juz 10 lat!) A w lanie zasłuchiwałam się na studiach :), musze się przyjrzeć tej francuskiej piosenkarce! Życzę owocnej pracy nad wpisami w nowej ulepszonej przestrzeni 🙂

  • 2
   Kinga Iwanek

   Dziękuję ślicznie! : )
   Podobne gusta muzyczne, suuuper, miło mi!
   Ale w HEY przebiłaś mnie! 10 lat, to już Ekspert z Ciebie jest! Nie dziwię się, że oddaną fanką tego zespołu jesteś, bo ich teksty to coś niesamowitego 🙂

  • 4
   Kinga Iwanek

   Tak na pierwszym zdjęciu jestem ja. Ojeej dziękuję, miło mi się zrobiło przez to porównanie mnie do tego amerykańskiego angelsa! : D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *