MIĘDZYZDROJE, cz.2

 

IMG_3001

Jeśli Międzyzdroje to koniecznie Promenada Gwiazd, na którą zabrali mnie Przyjaciele. My przechadzaliśmy się za dnia, ale podobno to właśnie w nocy wygląda cudownie i robi niesamowite wrażenie. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze kiedyś okazję to sprawdzić.

Co zobaczymy? Między innymi odcisk dłoni Danuty Stenki, Agnieszki Holland, Gustawa Holoubka, Anny Dymnej, Daniela Olbrychskiego czy Mariana Opanii (absolwenta liceum, do którego uczęszczałam). Także, jeśli będziecie w Międzyzdrojach, to Aleja Gwiazd do odwiedzenia jest miejscem obowiązkowym!

IMG_3012

IMG_3013 PicMonkey Collage IMG_3023 — kopia
*****

A tutaj już widoki z Kawczej Góry! Aby dostać się na wzgórze mierzące 61 m n.p.m trzeba pokonać trasę schodową. Jednak, to co możemy podziwiać z góry warte jest zachodu! A wszystko oczywiście na obszarze Wolińskiego Parku Narodowego.

IMG_3053 IMG_3037 IMG_3070 IMG_3066

ZDJĘCIA – PAULA SULIMA

Separator image Posted in Miejsca.

5 Comments

Add Yours
  1. 3
    Agssymi

    Ooo! Super spędziłaś czas! <3 Po zdjęciach widać, że Ci się podobało 😉 MEGA! <3 Widziałyśmy pierwszą część i także nas zachwyciła 🙂 U nas także fotorelacja z wyjazdu 😉 zapraszam! <3 Buziaki ;*

  2. 5
    StylowySlowotok

    Pamiętam, że jako dziecko biegałam po Alei i przymierzałam rękę do wszystkich odcisków! Fajnie, że u nas też są takie miejsca, w dodatku tak pięknie zagospodarowane. Widoki zachwycają, a stylizacja w stu procentach oddaje nadmorski klimat. Bez pasiaka nigdy nie wybieram się nad polskie morze! Super 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *