LOOK OF THE DAY #elegant shorts

Wspaniałe miejsce, które robi wrażenie stało się tłem do zdjęć, które prezentujemy. I nie jest to park czy las, a cmentarz! Możecie pomyśleć, że zgłupiałam pisząc o miejscu wiecznego spoczynku, jako o czymś wspaniałym. Ale jest to największy cmentarz w Polsce, ponad 170 hektarów oraz trzeci co do wielkości w Europie i jeden z największych na świecie! Szczecin ma się czym pochwalić.

Zdjęcia realizowałyśmy w lapidarium. Niestety tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Możecie nie uwierzyć patrząc na fotografie, ale padał deszcz. Na szczęście z drobnymi przerwami podczas, których szykowałyśmy materiał do tej notki. Spędziłyśmy kilka dobrych godzin zanim udało nam się opuścić to miejsce. W drodze powrotnej do samochodu dopadła nas porządna ulewa. Całe przemoknięte, wzbudzające litość osób przechodzących obok pod parasolami dotarłyśmy na parking.

Na zwiedzanie tego miejsca, które jest obowiązkowym do zobaczenia, jeśli tylko będziecie gościć w Szczecinie wybrałam szerokie, w eleganckim stylu szorty. Gładką zieleń połączyłam ze zwykłą białą bluzką. Całość dopełniając zamszową torebką, espadrylami i okularami w kształcie kocich oczu. To bardzo wygodny zestaw i jeden z moich ulubionych podczas wcale nie za gorących, tegorocznych wakacji.

IMG_2645

IMG_2648

IMG_2660 IMG_2708 IMG_2718 IMG_2726 IMG_2626PicMonkey Collage IMG_2824

ZDJĘCIA – PAULA SULIMA

13 Comments

Add Yours
 1. 4
  Nastja

  Ciekawe zestawienie kolorystyczne ubrań 🙂 Jeśli mogę Ci dać jakąś radę to uważaj żeby za bardzo nie ocieplać zdjęć, może to wina kontrastu ale są w niektórych miejscach brzydko pomarańczowe, na moje oko grafika to się rzuca i nie chcę Ciebie hejtować czy coś, odbierz to jako radę by więcej osob chętniej oglądało zdjęcia 🙂

 2. 10
  Magda

  Świetne te spodnie. Lubie taki kolor szczególnie w kontrastowym połączeniu z bielą. Również fason spodni jest bardzo oryginalny. Myślę, że ze swoimi stylizacjami wyróżniasz się w szkole czy po prostu na mieście.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • 13
   Kinga Iwanek

   Nie rozumiem rzekomego oburzenia, ponieważ zdjęcia nie powstały na zwykłym cmentarzu, a w lapidarium na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie, który jest nie tylko jednym z największych nekropolii w Europie, ale zarazem jest również miejscem parkowym. W lapidarium znajdują się zabytkowe nagrobki, które kiedyś zostały usunięte. Eksponowane są zatem ocalone stele i płyty. Oprócz tego zrekonstruowano mostek i tzw. grzybek (okrągły daszek z ławką) oraz odnowiono zabytkową fontannę. Turyści z całego świata odwiedzając cmentarz i trafiając do lapidarium robią sobie zdjęcia, czego sama byłam świadkiem. Powyższy post nie jest tylko postem modowym, ale również należy zauważyć, że jest podpięty pod kategorię miejsca, które uważam, że należy zobaczyć będąc w Szczecinie.
   Jest to miejsce jak najbardziej do zwiedzania, ale także robienia zdjęć, ponieważ ludziom bardzo się podoba. Powinnam również dodać, że po tym cmentarzu jeździ się samochodami i autobusami, także oskarżanie mnie o brak szacunku uważam, że jest stanowczo nie na miejscu, jeśli się nie wie o jaki cmentarz w Polsce się rozchodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *