Wspaniałe miejsce, które robi wrażenie stało się tłem do zdjęć, które prezentujemy. I nie jest to park czy las, a cmentarz! Możecie pomyśleć, że zgłupiałam pisząc o miejscu wiecznego spoczynku, jako o czymś wspaniałym. Ale jest to największy cmentarz w Polsce, ponad 170 hektarów oraz trzeci co do wielkości w Europie i jeden z największych na świecie! Szczecin ma się czym pochwalić.

Zdjęcia realizowałyśmy w lapidarium. Niestety tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Możecie nie uwierzyć patrząc na fotografie, ale padał deszcz. Na szczęście z drobnymi przerwami podczas, których szykowałyśmy materiał do tej notki. Spędziłyśmy kilka dobrych godzin zanim udało nam się opuścić to miejsce. W drodze powrotnej do samochodu dopadła nas porządna ulewa. Całe przemoknięte, wzbudzające litość osób przechodzących obok pod parasolami dotarłyśmy na parking.

Na zwiedzanie tego miejsca, które jest obowiązkowym do zobaczenia, jeśli tylko będziecie gościć w Szczecinie wybrałam szerokie, w eleganckim stylu szorty. Gładką zieleń połączyłam ze zwykłą białą bluzką. Całość dopełniając zamszową torebką, espadrylami i okularami w kształcie kocich oczu. To bardzo wygodny zestaw i jeden z moich ulubionych podczas wcale nie za gorących, tegorocznych wakacji.

IMG_2645

IMG_2648

IMG_2660 IMG_2708 IMG_2718 IMG_2726 IMG_2626PicMonkey Collage IMG_2824

ZDJĘCIA – PAULA SULIMA