LOOK OF THE DAY #wenecjanadodrą

img_3364

Im starsze jesteśmy, tym więcej w Nas pewności siebie. Zmienia się nasza osobowość, kształtują poglądy, a zdanie na temat każdego aspektu życiowego coraz bardziej wyostrza. Podobnie zaczyna dziać się w kwestii tego, po co sięgamy do naszej garderoby. Decydujemy się na coś znacznie bardziej odważniejszego pod względem koloru, kroju i fasonu. Coraz mniej przeszkadzają Nam nasze kompleksy i coraz pewniej czujemy się we własnym ciele.
Tak wyglądał mój strój dnia podczas jednego z popołudni w Szczecinie. Szpilki zamieniłam na wygodne obuwie sportowe, by móc później biegać po starówce i pozostać w zgodzie z samą sobą. Ważne, żeby nosić to, na co ma się ochotę i przede wszystkim czuć się w tym dobrze!

img_3376img_3365 img_3411 *****

img_3611 img_3652 img_3658 img_3663

ZDJĘCIA – PAULA SULIMA

Separator image Posted in Styl.

9 Comments

Add Yours
  1. 1
    killukitty

    Cudowna sesja! 🙂 Wygląda jak z dawnych czasów, a Ty jesteś bardzo elegancka i kobieca, uwielbiam takie stylizacje, podoba mi się! 🙂

  2. 6
    Justlyjass

    Klasa! Naprawdę dobrze Ci w takim uczesaniu. A sukienka świetnie podkreśla Twoją figurę. Model sukienki ciekawie dopasowany. Jedyne, co bym zmieniła to buty, ale to taki szczegół. Tło sesji cuudowne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *