Z dnia na dzień nadeszła powodując, że dobry nastój ustępuje ponurej aurze. Za oknem coraz częściej słyszy się stukanie kropli deszczu o parapet, a wieczory stają się dłuższe. Tak mamy już jesień, która sprawia, że ja staję się bardzo nostalgiczna. Brak ciepłych promieni słonecznych odbiera mi radość i powoduje, że mam ochotę zakopać się pod kołdrą i nie wychodzić w ogóle z łóżka. To ewidentnie czas, w którym wiem, że mój organizm się wycisza.

*****

Moje letnie ubrania trafiły na dno szafy. Za to na wieszakach zagościły płaszcze, kurtki i różne grube i duże swetry. Właśnie rozpoczął się okres aseksualny, z Królewny zmieniam się w Kopciuszka, jak większość Kobiet. Teraz będzie tylko coraz bardziej skromnie, klasycznie i powściągliwie. Byle do wiosny!

Jednak dziś na zdjęciach prezentuje Wam moją ulubioną kurtkę i kolor tej jesienni! W takich zestawach być może dla większości mężczyzn nie jestem stu procentową kobietą, ale za to ja czuję się pewną siebie, silną i świadomą tego jak wyglądam. I życzę również Wam doświadczania takiego uczucia jak najczęściej!

img_5186

img_5181 img_5208img_5209 img_5219 picmonkey-collage

img_5236 img_5340 img_5342 img_5339

ZDJĘCIA – PAULA SULIMA