dsc08133

Październik pogodowo dał mi niezłego kopa w tyłek. Jeśli tak samo jak ja nie lubicie deszczu, to z pewnością wiecie co mam na myśli. Z dnia na dzień zrobiło się bardzo zimno, a po ulicach spływały strumienie wody. Osobiście w takie dni najchętniej nie wychodziłabym z domu. Lubię patrzeć na smugi deszczu na szybie, ale z ciepłego, przytulnego pomieszczenia. Wtedy całe zjawisko pogodowe nawet wydaje mi się całkiem romantyczne. Jednak, gdy tylko przychodzi mi wyjść na zewnątrz w myślach przeklinam to, co się dzieje i marzę, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Też macie podobnie?

Dzisiejszy zestaw, który Wam prezentuje jest jednym z tych, w których lubię chodzić na uczelnie. Prosty, bo białą koszulę łączę z bardzo dopasowanymi spodniami i wysokimi butami. Do tego czarna ramoneska i jesienny akcent w postaci szalika.
PS. Torbę zabieram ze sobą nieco większą, bo zawsze jestem opakowana w notatki i kserówki. Ale na spotkania ze znajomi korzystam z wersji mini mini. I oczywiście parasol, bez niego każdego wyjście skończyłoby się ,,mokrą kurą”.

Do zobaczenia wkrótce!

dsc08179 dsc08148 dsc08158 dsc08181 dsc08211

ZDJĘCIA – DARIA IWANEK