img_0581

Już jutro czeka niektórych z Nas wspaniała zabawa. Domówki, bale czy koncerty pod gołym niebem! Dla innych gorąca czekolada, koc i dobry film. Opcja druga w tym roku jest przeznaczona zdecydowanie dla mnie z powodu choroby. Od początku świąt walczę z zapaleniem krtani, oskrzeli i zatok przez co moje poświąteczne plany uległy dużej zmianie i mają szansę realizacji dopiero za kilka dobrych tygodni, jak nie miesięcy. Nie życzę nikomu mieć takiego pecha, jakiego ja pod koniec tego roku doświadczam. Wręcz przeciwnie chciałabym Wam życzyć świetnej zabawy do późnych godzin rannych, jak również wiele radości i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz mnóstwa wspaniałych chwil w Nowym 2017 Roku!
Poniżej przygotowałam propozycję, która być może zainspiruje Was w tworzeniu swojej sylwestrowej kreacji. Zaproponowałam kombinezon z aksamitu. Jak zauważyłyście na górze, ja również mam welur na sobie : ) Jest to hit sezonu jesienno zimowego, dlatego warto pokusić się o założenie go właśnie w Sylwestra.

picmonkey-collage

  1. Kombinezon – Mango 2. Szpilki – podobne tutaj DeeZee 3. Żakiet – Mango 4. Biżuteria – Otien 5. Kopertówka – podobna tutaj Balladine 6. Kieliszki – sfmeble.pl

 

Do zobaczenia za rok!