Wesołych!

IMG_2815

To są święta, których nie wyczekuje tak bardzo jak tych bożonarodzeniowych. Aczkolwiek jest to taki czas, który lubię spędzić spokojnie, podczas którego regeneruje siły i po prostu odpoczywam. W tym roku przywiozłam do rodzinnego domu mały stosik książek, które mam zamiar przeczytać podczas tego wolnego tygodnia. Oprócz tego spędzam błogie chwile z lapkiem w łóżku i rozpisuję pewne projekty, o których mam nadzieje, że niebawem usłyszycie. A Wam chciałam życzyć, abyście spędzili ten czas jak najbardziej rodzinnie, cieszcie się sobą, tak jak my tutaj na zdjęciach. Życzę Wam pysznego i długiego śniadania wielkanocnego, pięknych pisanek i bardzo mokrego poniedziałku! Cudownych Świąt Wielkiej Nocy!

IMG_2725 IMG_2704 IMG_2718 IMG_2753 IMG_2818 IMG_2768 IMG_2762 IMG_2771 IMG_2806

ZDJĘCIA – DARIA i PAULINA IWANEK 

Separator image Posted in Inne.

5 Comments

Add Yours
  1. 1
    Marta

    Piękne zdjęcia, naprawdę. Emanują taką pozytywną energią, mile spędzonym czasem, a w dodatku piękna sukienka, chociaż koszula również niczego sobie. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci czasu na czytanie tego stosiku! Miłego dnia i wesołych świąt! 🙂

  2. 5
    Ulka

    Piekne zdjecia. Ja Swieta spedzam z chlopakiem i moim kochanym czarnuszkiem, kocur Aladyn. Kocur uczestniczy oczywiscie w przygotowaniach, jesli dotycza one jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *