Summary of the Month

IMAG0294

Lipiec okazał się być dla mnie miesiącem obfitym w nowe doświadczenia i nowe znajomości. To również czas, w którym pracowałam nad pewnymi zmianami na blogu i szykuję coś, co mam nadzieje zostanie przyjęte przez Was pozytywnie. We wszystkim pomaga mi siostra, która stała się moim wiernym kompanem. A wakacje na razie mi służą, bo przez to, że spędzam je bardzo aktywnie, nie mogę narzekać na brak wrażeń.

KOLONIE 2017!
To był mój pierwszy raz w roli, jaką jest bycie wychowawcą. Nie zapomnę swoich wychowanków przez długi czas, nie dlatego, że dali mi w kość, ale dlatego, że to było 10 cudownych dni, w których każde z nas czegoś nowego się o sobie dowiedziało. Kiedy wróciłam do domu mogłam siedzieć godzinami i opowiadać o różnych sytuacjach, jakie przez te kilka dni miałam okazje doświadczyć. Nagrodą dla mnie było szczere pożegnanie. Kiedy widzisz łzy w oczach dzieci, które płaczą, że odjeżdżasz to wiesz, że dobrze wykonałaś swoją pracę. Mam nadzieje, że do zobaczenia na kolejnych turnusach!

PicMonkey Collage11. Panorama Tatr. / 2. Zdobywamy Trzy Korony. / Paczka moich ulubieńców kolonijnych. / Malowniczy widok ze szczytu Okrąglica./

PicMonkey Collage21. Miał być widok z góry Lubań, niestety ze względu na złe warunki pogodowe nie dane nam było wejść na szczyt. / 2. Zamek w Niedzicy. / 3. I mój cień w Pienińskim Parku Narodowym. / 4. Zapora wodna na Jeziorze Czorsztyńskim./

IMG_4802

Grupa I, czyli moje Słodziaki z ,,The Girls”!

PicMonkey Collage3

1 i 2. W drodze na Trzy Korony … / 3. Wąwóz Homole. / 4. Paweł i Piotrek – najfajniejsi bliźniacy, jakich dotąd poznałam. PS. Chłopcy jesteście na blogu, zgodnie z obietnicą! /

IMG_4861

Przepływ Jeziorem Czorsztyńskim z moimi ,,The Girls”. Jeśli śledziliście snapchat kinganawieszaku, to z pewnością pamiętacie nagrania i pozdrowienia od dziewcząt!

IMAG0352

Wąwóz Homole pokonany, czas na grupowe zdjęcie!

Hej SEE BLOGGERS!

IMAG0460

IMAG0397

PicMonkey Collage1.Scena główna festiwalu See Bloggers. / 2. W strefie cooking razem z Agą z bloga AktywneŻywienie i Magdą z MumSpace / 3. Stradivarius i spodnie Culotte, które miałam na sobie. / 4. Identyfikator. /

PicMonkey Collage11. Gdynia – nawet nie wiecie jak bardzo się cieszyłam, że pogoda średnio nam dopisała. Dzięki temu uniknęłyśmy turystów i można było w spokoju robić zdjęcia. / 2. Sopot – tak, to jest ta Daria, która pomaga mi ze zdjęciami na blog. / 3. Gdynia Orłowo. / 4. Gdańsk – chwila dla nas po zrobieniu zdjęć do notki, którą możecie znaleźć tutaj.

IMAG0440

Cześć DĘBLIN!

PicMonkey Collage2

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! To tam powstawały zdjęcia do notki, którą niebawem opublikuje na blogu. Fajnie jest łączyć przyjemne z pożytecznym, a jeszcze fajniej jeśli udaje się zrealizować jedno z małych pragnień. Już od dłuższego czasu marzyły mi się zdjęcia w hangarze. Znalazłam tam zabytki samolotów transportowych i bojowych. Mając przy sobie czasopisma lotnicze, nie trudno było odgadnąć jakie modele mam przed sobą.  Przyznam się Wam również, że kombinezon, który włożyłam czekał w mojej szafie od Air Show sprzed dwóch lat. W końcu nadeszła okazja, żeby ponownie go założyć. Korzystając z okoliczności, jeśli lubicie oglądać akrobacje powietrzne to już 26-27 sierpnia w Radomiu odbędą się pokazy lotnicze. Mi w tym roku nie jest dane tam być z powodu wyjazdu, ale jeśli Wy możecie, to polecam Wam gorąco! Poza tym już od 7 sierpnia będzie dostępna do pobrania aplikacja mobilna, która została stworzona na potrzeby tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych. Będzie tam można znaleźć m.in plan pokazów i cały harmonogram wydarzenia.

IMAG0509

ZIELONY KOKTAJL

IMG_6052Zapytałam Agę, którą miałam przyjemność poznać podczas V edycji See Bloggers o polecenie czegoś orzeźwiającego i pysznego. Tak powstała bomba witaminowa, której przygotowanie zajmie Wam chwilkę. Potrzebujecie tylko blendera i kilku składników:
2 banany
1 cytryna
pęczek liści pietruszki (tylko liście, bez łodyg), ewentualnie liście selera
pół szklanki wody.

A jeśli potrzebujecie sporej dawki przepisów na zdrowe jedzenie to koniecznie zajrzyjcie na AktywneŻywienie !

Życzę Wam udanego kolejnego miesiąca wakacji! Spotykamy się już za 30 dni w następnym podsumowaniu. Na bieżąco będę wrzucać zdjęcia na instagramowy profil kinganawieszaku, gdzie Was zapraszam. Do zobaczenia!

 
IMG_4762

ZDJĘCIA – DARIA IWANEK i ja 

5 Comments

Add Yours
 1. 1
  Jarek

  Super poznania nowych doznani jako wychowawca który nie ma łatwo. Zazwyczaj to w roli dzieciaków było zawsze dobrze a tu na miejscu wychowawców możemy poznać co tak na prawdę czują i ile pracy wkładają.

 2. 3
  Paulina

  Widzę,że Ty również miałaś okazję być na SeeBloggers 🙂 Mnie festiwal niesamowicie naładował!

  Sama również zastanawiam się nad zostaniem wychowawca na koloniach, obawiam się jednak tego,jak czasem zachowują się dzieciaki..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *