IMAG0294

Lipiec okazał się być dla mnie miesiącem obfitym w nowe doświadczenia i nowe znajomości. To również czas, w którym pracowałam nad pewnymi zmianami na blogu i szykuję coś, co mam nadzieje zostanie przyjęte przez Was pozytywnie. We wszystkim pomaga mi siostra, która stała się moim wiernym kompanem. A wakacje na razie mi służą, bo przez to, że spędzam je bardzo aktywnie, nie mogę narzekać na brak wrażeń.

KOLONIE 2017!
To był mój pierwszy raz w roli, jaką jest bycie wychowawcą. Nie zapomnę swoich wychowanków przez długi czas, nie dlatego, że dali mi w kość, ale dlatego, że to było 10 cudownych dni, w których każde z nas czegoś nowego się o sobie dowiedziało. Kiedy wróciłam do domu mogłam siedzieć godzinami i opowiadać o różnych sytuacjach, jakie przez te kilka dni miałam okazje doświadczyć. Nagrodą dla mnie było szczere pożegnanie. Kiedy widzisz łzy w oczach dzieci, które płaczą, że odjeżdżasz to wiesz, że dobrze wykonałaś swoją pracę. Mam nadzieje, że do zobaczenia na kolejnych turnusach!

PicMonkey Collage11. Panorama Tatr. / 2. Zdobywamy Trzy Korony. / Paczka moich ulubieńców kolonijnych. / Malowniczy widok ze szczytu Okrąglica./

PicMonkey Collage21. Miał być widok z góry Lubań, niestety ze względu na złe warunki pogodowe nie dane nam było wejść na szczyt. / 2. Zamek w Niedzicy. / 3. I mój cień w Pienińskim Parku Narodowym. / 4. Zapora wodna na Jeziorze Czorsztyńskim./

IMG_4802

Grupa I, czyli moje Słodziaki z ,,The Girls”!

PicMonkey Collage3

1 i 2. W drodze na Trzy Korony … / 3. Wąwóz Homole. / 4. Paweł i Piotrek – najfajniejsi bliźniacy, jakich dotąd poznałam. PS. Chłopcy jesteście na blogu, zgodnie z obietnicą! /

IMG_4861

Przepływ Jeziorem Czorsztyńskim z moimi ,,The Girls”. Jeśli śledziliście snapchat kinganawieszaku, to z pewnością pamiętacie nagrania i pozdrowienia od dziewcząt!

IMAG0352

Wąwóz Homole pokonany, czas na grupowe zdjęcie!

Hej SEE BLOGGERS!

IMAG0460

IMAG0397

PicMonkey Collage1.Scena główna festiwalu See Bloggers. / 2. W strefie cooking razem z Agą z bloga AktywneŻywienie i Magdą z MumSpace / 3. Stradivarius i spodnie Culotte, które miałam na sobie. / 4. Identyfikator. /

PicMonkey Collage11. Gdynia – nawet nie wiecie jak bardzo się cieszyłam, że pogoda średnio nam dopisała. Dzięki temu uniknęłyśmy turystów i można było w spokoju robić zdjęcia. / 2. Sopot – tak, to jest ta Daria, która pomaga mi ze zdjęciami na blog. / 3. Gdynia Orłowo. / 4. Gdańsk – chwila dla nas po zrobieniu zdjęć do notki, którą możecie znaleźć tutaj.

IMAG0440

Cześć DĘBLIN!

PicMonkey Collage2

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! To tam powstawały zdjęcia do notki, którą niebawem opublikuje na blogu. Fajnie jest łączyć przyjemne z pożytecznym, a jeszcze fajniej jeśli udaje się zrealizować jedno z małych pragnień. Już od dłuższego czasu marzyły mi się zdjęcia w hangarze. Znalazłam tam zabytki samolotów transportowych i bojowych. Mając przy sobie czasopisma lotnicze, nie trudno było odgadnąć jakie modele mam przed sobą.  Przyznam się Wam również, że kombinezon, który włożyłam czekał w mojej szafie od Air Show sprzed dwóch lat. W końcu nadeszła okazja, żeby ponownie go założyć. Korzystając z okoliczności, jeśli lubicie oglądać akrobacje powietrzne to już 26-27 sierpnia w Radomiu odbędą się pokazy lotnicze. Mi w tym roku nie jest dane tam być z powodu wyjazdu, ale jeśli Wy możecie, to polecam Wam gorąco! Poza tym już od 7 sierpnia będzie dostępna do pobrania aplikacja mobilna, która została stworzona na potrzeby tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych. Będzie tam można znaleźć m.in plan pokazów i cały harmonogram wydarzenia.

IMAG0509

ZIELONY KOKTAJL

IMG_6052Zapytałam Agę, którą miałam przyjemność poznać podczas V edycji See Bloggers o polecenie czegoś orzeźwiającego i pysznego. Tak powstała bomba witaminowa, której przygotowanie zajmie Wam chwilkę. Potrzebujecie tylko blendera i kilku składników:
2 banany
1 cytryna
pęczek liści pietruszki (tylko liście, bez łodyg), ewentualnie liście selera
pół szklanki wody.

A jeśli potrzebujecie sporej dawki przepisów na zdrowe jedzenie to koniecznie zajrzyjcie na AktywneŻywienie !

Życzę Wam udanego kolejnego miesiąca wakacji! Spotykamy się już za 30 dni w następnym podsumowaniu. Na bieżąco będę wrzucać zdjęcia na instagramowy profil kinganawieszaku, gdzie Was zapraszam. Do zobaczenia!

 
IMG_4762

ZDJĘCIA – DARIA IWANEK i ja