IMG_7063

Oglądając te zdjęcia ciężko mi uwierzyć, że lato i wakacje powoli dobiegają końca. Że dopiero za rok z powrotem będzie można poczuć drobinki zgrzytającego piasku pod stopami czy zapach soli morskiej w zmierzwionych włosach. Czas spędzony w Trogirze, który jest miastem portowym na wybrzeżu Morza Adriatyckiego był czasem totalnego odpoczynku, błogiego lenistwa, ciasnych, romantycznych uliczek oraz cudownych zachodów słońca. To dni bez makijażu (raz tylko pozwoliłam sobie na pomalowanie cery), bez suszarki do włosów, ponieważ moje włosy w takich klimatach żyją własnym życiem. Bez wysokich szpilek, wykorzystałam je tylko raz! W ostatni dzień, podczas pakowania mojego ulubionego newlookowskiego modelu zaatakowały mnie, spadając z impetem na jeden z palców u nogi i kalecząc obcasem w nieprzyjemny sposób. W jednej chwili stałam w szoku, nie potrafiąc wyjść ze zdziwienia, że pojedynczy, mały bucik może narobić tyle szkody i doprowadzić człowieka na skraj zarówno łez jak i śmiechu.
Ponieważ ja nie potrafię długo wypoczywać, cieszyłam się kiedy w końcu wjeżdżaliśmy do Polski. Jednak to nie jest koniec zdjęć pocztówek z tej podróży. Przygotowałam dla Was specjalne podsumowanie oraz look of the day, do którego część zdjęć nam przepadła, ale o tym już w następnym wpisie. Miłego wieczoru!

IMG_6804IMG_6860IMG_6865wakacje (62)IMG_7079wakacje (76)wakacje (81)IMG_6901 IMG_6923IMG_7074IMG_7019 IMG_7048IMG_7071IMG_7014IMG_6958

ZDJĘCIA – ja i PAULA SULIMA