IMG_4888

Lekka, letnia stylizacja na czele z okularami zerówkami

Kobiety kochają stylowe okulary. Ale kiedy popatrzyłem na Kinie i jej nowe zerówki, pozazdrościłem. Dlatego długo nie czekałem i sam kupiłem takie, które najbardziej mi się spodobały. No i skoro już je miałem, dobrałem do nich stylizację. Mimo, że lato, to zdjęcia w okularach zerowych, a nie tych przeciwsłonecznych. Jak widać rośnie dla nich poważna konkurencja. Okulary o takiej budowie, niegdyś stosowane były tylko do korekcji wzroku, dziś to również styl. Ludzie, którzy mieli jakąkolwiek wadę wzroku, stosując przeróżne kolory i wzory oprawek, zamieniali dyskomfort w zaletę, ponieważ mogli stosować przeróżne oprawki, które pasowały im do ubrań. Jak widać społeczeństwo, które nie ma trudności ze wzrokiem, mimo wszystko okulary zakłada, nie psując przy tym oczu.
Moja stylizacja jest typowo letnia. Lekka, biała koszulka z odcieniami szarości znakomicie komponuje się z brązowymi spodenkami i białymi butami sportowymi. Jestem ubrany w kolory białe, bo nawet brązowy kolor spodenek nie jest wcale taki ,,ciemny’’ jakby się mogło wydawać. Natomiast lekkie zabarwienia koszulki oraz to, że spodenki nie są: żółte, zielone czy jasnoniebieskie powodują, że stylizacja jest dyskretna, a mimo to można w niej zauważyć ,,iskrę”. Dodatkowo okulary z pozłacanymi oprawkami powodują, że dalej obracamy się w tych samych barwach, a co więcej złoty kolor podkreśla nasz ,,look”.
Dlaczego warto użyć ,,zerówek” do stylizacji?
Przede wszystkim wyglądamy w nich poważniej i co by tu nie pisać, inaczej ☺ Dodają na pewno też tajemniczości, oczywiście jeśli dobrze przymrużymy oczy. ^^
Miejscem sesji zdjęciowej jest dach galerii handlowej: Tarasy Zamkowe Lublin. Może tego nie widać, ale zdjęcia robione były w samo południe, a temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza. No właśnie nie widać tego, ponieważ stylizacja jest subtelna i sprawia, że oglądający mimo blasku słońca czują orzeźwienie, patrząc na innego człowieka, dlatego polecam. Nie jestem fanem zakładania butów sportowych do wakacyjnych stylizacji, ponieważ uważam, że krótkie spodenki to mogą pasować do japonek na plaże. Natomiast nie mogłem powstrzymać się i założyłem krótkie spodenki zamiast długich spodni. Nie chciałem sam się okłamywać, że nie będzie mi gorąco.
Dobrze jak facet ma w swojej garderobie jakieś zerówki, ponieważ, gdy już nie ma żadnego pomysłu na outfit, to być może takie okulary okażą się strzałem w ,,10”. Po za tym kuszą oryginalnością, oprócz tego, że pasują do stylizacji miejskiej, którą zaprezentowałem, doskonale nadadzą się na domówkę czy na wesele.
Lato to trudny okres na prezentowanie doskonałych stylizacji, ponieważ temperatura niweluje nasze plany. Najprościej jest założyć koszulkę na ramiączkach i spodenki powyżej kolan. Dlatego, warto mieć coś w zanadrzu, aby nasze stylizacje nie było tylko zwykłymi ciuchami okrywającymi ciało. Bo to co nosimy, nieświadomie, dla ludzi jest ważne. Nie bez znaczenia to jak się zdobimy, odbierane jest przez innych. Snują domysły jaki w danym dniu mamy nastrój, bądź kim jesteśmy i jaką duszę posiadamy.

A Wy co sądzicie o zerówkach i letnich męskich stylizacjach?

IMG_4223

IMG_4131 IMG_4330 IMG_4151IMG_4118IMG_4335IMG_4204IMG_4948IMG_4359 IMG_4189 IMG_4341 IMG_4317

TEKST – SZCZEPAN CIESIELSKI
ZDJĘCIA – KINGA IWANEK